Montáž plotov

Prečo montáž od nás?

Vykonávame montáže už veľa rokov a za túto dobu sme postavili veľké množstvo rôznych druhov v priemyslelnom segmente, bytovej výstavbe, v objektoch štátnej správy, objektoch so zvýšenou bezpečnosťou (letisko, športoviská).

Sme plne vybavení profesionálnou montážnou technikou vrátane veľlkých stavebných strojov pre zemné práce, z čoho vyplýva komplexnosť našich montážnych služieb. Všetci naši pracovníci sú naši zamestnanci, ktorí sú v montáži plotov vďaka mnohoročným skúsenostiam skutočnými profesionálmi.

Najvyššou prioritou pre nás je kvalita odvedenej práce a spokojnosť zákazníka.


Ako zistím cenu montáže na kľúč?

Zašlite nám na email info@ak-pletivo.sk nezávázný dopyt dodávky a montáže plotu.

V tomto dopyte uveďte požadovaný typ pletiva, výšku plotu, schematický nákres pozemku s kótovanými dĺžkami strán plotu a vyznačením brán a braniek. V prípade akýchkoľvej dotazov nás môžete telefonicky kontaktovať na tel. 0903 493 050.


Ako si plot objednám?

Váš plot si môžete objednať priamo cez eshop alebo zaslaním objednávky na náš mail.


Ako prebieha montáž?

V dohodnutom termíne Vám dovezieme potrebný materiál a naši pracovníci začnú s výstavbou. V čo najkratšom termíne začneme s terénnymi prácami. Potom betónujeme stĺpiky a stĺpikové brány. Po betonáži stĺpikov nastáva technologická prestávka nutná k vyzretí a zatvrdnutí betónu. Ďalej sa naši pracovníci vrátia k dokončeniu k prácam - zámočnícke práce, napínanie pletiva, eventuálne elektroinštaláciam, osadzovaniu motorov brán.

V garantovanom termíne stavbu plotu odovzdávame na základe preberacieho protokolu.


Nájdete nás aj na Facebooku: